Káva so sebou – nápojový lístok kávomatu

Aké nápoje ponúka automat na kávu so sebou? Spomedzi koľkých druhov nápojov si môžete vybrať? Aký objem kávy so sebou nájdete v maxi pohári? To všetko sa dozviete v tomto článku.

Nápojový automat Venezia Coffee to Go vám ponúka možnosť výberu spomedzi 8 horúcich nápojov.  Okrem 5 typov kávy vám ponúka aj mlieko, ovocný čaj či horúcu čokoládu.

V čom sú tieto nápoje špeciálne? Nie na darmo je pri názvoch nápojov uvedený nápis XXL. Objem nápoja v maxi pohári na cesty je totiž až 250ml.

Ak máte chuť na kávu… ste na správnej adrese. V automate Coffee to Go nájdete dokonca 2 veľkosti kávy.

Do nápojového automatu nevidíte, a tak je prirodzené, že sa mnohí z vás zamyslia nad tým, akú kávu vlastne kávomat vydáva. V našich automatoch Coffee to Go sú vaše kofeínové nápoje pripravované z kvalitnej instantnej kávy. Takže si môžete byť istý že to čo pijete,  je spoľahlivo čerstvá káva presne ako u vás doma či na návšteve.

Stačí sa len rozhodnúť medzi týmito nápojmi:coffee-to-go-venezia

XXL Káva – klasické povzbudenie čiernej kávy bez mlieka je ideálnym začiatkom dňa pre mnohých z vás. Predvoľba bez cukru/cukor naviac umožňuje osladiť si váš nápoj presne podľa chuti.

XXL Latte – bohatá dávka mlieka spraví váš deň určite krajším. Extra pena v kombinácii s chuťou kávy Nescafé je spojenie, ktorému mnohí určite ťažko odolajú. ctg pohárCTG Návrh výklad

L Káva – šotík na prebratie v praktickom pohári s vrchnákom je zdrojom energie v náročných, hektických dňoch.

XXL Cappuccino s čoko – ak máte chuť na sladké, tento horúci kávový nápoj je priam ideálnou voľbou. Čokoládovo-kávová chuť, ktorá vaše zmysly zaručene nesklame.

XXL Citrónový čaj – fakt chutný bezkofeínový drink na zahriatie. Čaj je navhodnejší nápoj na uhasenie smädu nie len počas zimných dní.

XXL Mlieko – pochúťka pre deti i dospelých. S automatmi ASO VENDING si pohár mlieka môžete dopriať naozaj kedykoľvek a kdekoľvek.

XXL Čokoláda – sladká bomba pre maškrtné jazýčky, ktorej odolá len málokto. .To najlepšie v XXL maxi pohári!

O automate Coffee to Go

Coffee to Go kávomat je novinkou od ASO VENDING, najväčšieho prevádzkovateľa predajných automatov na Slovensku. Tento dizajnový kávomat sa hodí naozaj všade. Ocenia ho najmä na miestach, kde sa denne stretáva veľa ľudí. Na to, aby mohol byť automat funkčný sú potrebné dva základné zdroje: a to prívod vody a zdroj elektriny. Pre umiestnenie samostatne stojaceho predajného automatu potrebujete maximálne 1 meter štvorcový miesta. Šírka tohto automatu je 540 mm, hĺbka 690mm a vysoký je 1700mm. Tento zázračný stroj váži približne 115 kg a zmestí sa do neho až 500 maxi pohárov ktoré sa, pochopiteľne rýchlo míňajú, a tak ich naši pracovníci starostlivo dopĺňajú.

Máte záujem o umiestnenie automatu Coffee to Go aj vo Vašej firme? Kliknite SEM a dajte nám o sebe vedieť!

ASO VENDIG tím

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>