Automat na kávu so sebou má nový dizajn!

Pripravujeme pre vás nové automaty na kávu so sebou! Podsvietený, elegantný dizajn vás priláka na chutnú kávičku kedykoľvek a kdekoľvek. Dotykové tlačidlá a možnosť až 12 volieb nápojov umocní váš pôžitok s dokonalej kávy.  A v čom je kávomat Coffee to Go taký výnimočný? Kávu vám pripraví na počkanie a čo je najlepšie, stačí sa len pristaviť, vybrať nápoj a môžete pokračovať v ceste. Ideálne riešenie pre tých, čo sa ponáhľajú, pre tých čo nestíhajú alebo skrátka pre niekoho, kto si bez kávy svoj deň nevie predstaviť.

Ďalšou výhodou automatu na kávu so sebou je maxi objem papierového pohára. Na cestu vám navyše pribalíme aj vrchnák, vďaka ktorému svoj nápoj bezpečne dopravíte kam potrebujete.

venezia-new-vision CTGZ Coffee to Go automatov si môžete kúpiť instantnú kávu. Naše automaty z nej dokážu pripraviť malú a veľkú kávu, cappuccino, caffee latte, cappuccino s čokoládou či cappuccino s príchuťou Irish Cream. Ak sa potrebujete zahriať, siahnite po čaji či po sladkej horúcej čokoláde. A to všetko na jednom mieste, rýchlo a jednoducho.

Máte menšiu firmu či prevádzku a samostatne stojaci kávomat by vám zabral príliš veľa miesta? Máme pre vás riešenie – umiestnenie automatu na kávu so sebou menších rozmerov.

Máte záujem o automat aj do vášho zamestnania? Našu ponuku automatov nájdete TU.

Kontaktujte nás na: marketing@asovending.sk

ASO VENDING tím

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>